KOSMETICKÉ STUDIO SPOLU

MÍSTO PRO VAŠI KRÁSU A RELAXACI

MY SE O VAŠI PLEŤ POSTARÁME

RELAXUJTE A SVĚŘTE SE DO NAŠICH RUKOU

DOPŘEJTE SVÉ PLETI NEVŠEDNÍ PÉČI

DÍKY SPECIÁLNÍMU OŠETŘENÍ NAVRŽENÉMU PŘÍMO PRO MUŽE

Kosmetický salon | STUDIO SPOLU | Praha Letňany

Profesionální péče o pleť

Připravili jsme pro Vás komplexní kosmetická ošetření, žhavé novinky a doplňkovou péči, abychom pomohli vaší pleti zazářit. V našem studiu se máte cítit příjemně, uvolněně. Můžete zde vyřešit své trable s pokožkou, odejít zrelaxovaní a ještě krásnější. Postaráme se také o vaše řasy, obočí a depilaci. Čeká Vás domácí prostředí a vysoce profesionální přístup, na kterém si zakládáme. 

 

PÉČE O PLEŤ | KOMPLEXNÍ OŠETŘENÍ

Správně zvolená péče  je nejjednodušší cestou ke krásné, zdravé a dobře vypadající pleti. Zde můžete zvolit ošetření, které je vhodné právě pro Vás a díky tomu pro sebe udělat maximum. V kosmetice platí více než kdekoliv jinde, že co své pleti dáte nyní se v pozdější době mnohonásobně vrátí. 

Vybrat ošetření

PÉČE O ŘASY A OBOČÍ | TRENDY A NOVINKY

Jdeme s dobou a snažíme se být neustále IN. Mezi nejnovější trendy nyní patří Lash lifting + Lash botox tj. zvýraznění přirozeného obočí s aplikací hloubkové výživy, BB Glow - zjednocení tónu pleti, laminace obočí, světelná LED terapie, mikroneedling - mikrojehličkování (nesprávně pojmenovávaný jako mezoterapie, která patří do rukou zdravotníka) a nanoneedling - vpravování výživných sér pomocí nanojehel dermapera. Více informací jsme pro Vás připravili v jednotlivých sekcích.

Vybrat ošetření

MASKY, MASÁŽE A SAMOSTATNÁ OŠETŘENÍ

Zaměřujeme se na vysoce individualizovaný přístup za přijatelné ceny. Využít tedy můžete i jednotlivá ošetření, která lze aplikovat jednotlivě nebo jako kůru. Dokážeme řešit i specifické obtíže. 

Vybrat ošetření

NAŠE STUDIO

Factis ut credam facis – Není třeba slov, stačí činy.

V našem salónku na Vás čeká příjemná a přátelská atmosféra. Vytvořili jsme pro Vás domácí prostředí. Nechybí teplý čaj a kousek čokolády pro navození uvolňující atmosféry. 


PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁŠ SALON?

 • Vysoce individuální přístup<br> k zákazníkům Vysoce individuální přístup
  k zákazníkům

 • Profesionální<br> produkty a přístroje Profesionální
  produkty a přístroje

 • Sledujeme trendy<br> a novinky Sledujeme trendy
  a novinky

 • Poskytujeme <br>odborné poradenství Poskytujeme
  odborné poradenství

 • Věrnostní bonusový program<br> sleva až 20% Věrnostní bonusový program
  sleva až 20%

E-SHOP

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.